Знайдіть неправильну сполуку: 1) дякувати братові                                                            2) перекласти українською                                                            3) вибаити сестру                ...

Знайдіть неправильну сполуку: 1) дякувати братові                                                            2) перекласти українською                                                            3) вибаити сестру                                                            4) зрадити інтереси                                                             5) заохочувати друга
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4) зрадити інтереси.