Знайдіть похідну функції f(x)=√x + 5/x

Гость
[latex]f(x)= \sqrt{x} + \frac{5}{x} [/latex] [latex]f'(x)=( \sqrt{x} + \frac{5}{x} )'= \frac{1}{2 \sqrt{x} } - \frac{5}{x^2} [/latex] [latex]( \sqrt{x} )'= \frac{1}{2 \sqrt{x} } [/latex] [latex]( \frac{1}{x} )=- \frac{1}{x^2} [/latex]