Знайдіть рядок в якому всі дієслова належать до однієї дієвідміни . А) тримати , допомагати , білити , крикнути Б) мріяти , хотіти , приходити , єднатися В) цвісти ,згадати , полоти , дирчати Г) Радіти , верещати , орати ,пр...

Знайдіть рядок в якому всі дієслова належать до однієї дієвідміни . А) тримати , допомагати , білити , крикнути Б) мріяти , хотіти , приходити , єднатися В) цвісти ,згадати , полоти , дирчати Г) Радіти , верещати , орати ,прагнути
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)тримати допомогати бiлити крикнути                                                                          але я не впевнена))))))))))))