Знайдіть у тексті звертання визначте, у якому відмінку вони стоять. Тесляре, тесляре, збудуй мені хижку В зеленім садочку, в квітучім затишку. Змуруй мені, муляре, піч та й рівненько, Щоб в хаті зимою було всім тепленько. Ти сп...

Знайдіть у тексті звертання визначте, у якому відмінку вони стоять. Тесляре, тесляре, збудуй мені хижку В зеленім садочку, в квітучім затишку. Змуруй мені, муляре, піч та й рівненько, Щоб в хаті зимою було всім тепленько. Ти справ мені, столяре, двері й віконця, Поріг від дороги, а вікна до сонця. А ти мені, скляре, встав скло ясне в рамку, Аби мені сонце світило від ранку. Ковалю, ковалю, зготов мені ключик, І сильні завіси, й замочок блискучий. Я буду раденько замок відмикати, Щоб ви не минали гостинної хати. ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУУУУУУУУУУУУУ МНЕ ОЧЕНЬ НАДО ДАЮ 10 БАЛЛОВ ЕСЛИ ЧТО ТО ЭТО Я НАБЛЮДАЮ ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тесляре - звертання від.Кличний Муляре-звертання клич.в. Столяре-звертання клич.в. Скляре-зверт.клич.в. Ковалю-зверт.клич.в.