Знайдіть українські відповідники до іншомовних слів .Слова запишіть парами,уставляючи пропущені букви. 1)Анестез...я, інєкц...я , рандеву, с...мптом,компр..с. 2)Контракт,...люзія,б...бл...,оман,л...нгвіст...ка,кал...граф... Дов...

Знайдіть українські відповідники до іншомовних слів .Слова запишіть парами,уставляючи пропущені букви. 1)Анестез...я, інєкц...я , рандеву, с...мптом,компр..с. 2)Контракт,...люзія,б...бл...,оман,л...нгвіст...ка,кал...граф... Довідка :1)Поступка,знеболювання,зустріч,ознака,укол. 2)Договір,мовознавство,книголюб,омана,краснопис (чистописання)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Анестезія - знеболювання, ін'єкція - укол, рандеву - зустріч, симптом - ознака, компроміс - поступка. Контракт - договір, ілюзія - омана, бібліоман - книголюб, лінгвістика - мовознавство, каліграфія - краснопис (чистописання).