Знайдіть відповідь на питання, яке місце в українському суспільстві посідала шляхта у XVI ст.? Викладіть її у цьому ресурсі обсяг - 0.3 сторінки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українська шляхта виступала за збереження за Києвом князівського правління. Боролась прото польських магнатів. Була привілейованим стангм українського народу і зробила численний внесок в його життя.