Знайдіть відстань, яку пройшов автобус за 2 хв, якщо його швидкість 20 м с .
Знайдіть відстань, яку пройшов автобус за 2 хв, якщо його швидкість 20 м
с .
Ответ(ы) на вопрос:
дано t=120 с V=20 м/с S- ?
S=V*t=20*120=2400 м
Не нашли ответ?
Похожие вопросы