Знайдіть займенники Тополя знов заглянула до вікна, ф за нею одним рогом виткнувся місяць... (Г. Косинка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тополя - іменник знов - прислівник заглянула - дієслово до вікна - прислівник з прийм. і - сполучник за ким? - нею нею виходить в нас займенник одним- прикметник рогом - іменник виткнувся - дієслово місяць - іменник в реченні один займенник - НЕЮ