Зовнішність Максима беркута Тільки зовнішність, іншу фігню не потрібно!!Хто зробе те, що потрібно відмічу як кращу відповідь.
Зовнішність Максима беркута
Тільки зовнішність, іншу фігню не потрібно!!Хто зробе те, що потрібно відмічу як кращу відповідь.
Ответ(ы) на вопрос:
Максим - наймолодший син Захара Беркута. Перейняв від батька, як погляди на життя та ідеали, так і зовнішність. Максим - молодий, доглянутий гірняк. Парубок сильно виділявся поміж інших, за рахунок свого мужнього виду. Чесні та глибокі, наповнені змістом очі. Відкритий та зацікавлений в усьому, що навкруги, погляд. У Максима приємне лице, осяяне здоровим рум’янцем. Разслаблений вираз обличчя, котрий демонстрував його рису начальника й внутрішню дисципліну, спокійність. Шкіла смуглява, обпалена сонцем. Обличчя щире, відверте.