Зредагуйте сталі вислови, правильні варіанти запишіть; у яких документах можна ними скористатися. Зарахувати на посаду менеджера, надати отпуск Гладченко Михайлу Івановичу, провести Шевченко Марію Васильєвну на посаду замісника...

Зредагуйте сталі вислови, правильні варіанти запишіть; у яких документах можна ними скористатися. Зарахувати на посаду менеджера, надати отпуск Гладченко Михайлу Івановичу, провести Шевченко Марію Васильєвну на посаду замісника головного бухгалтера, наказ проголошено ректором університета, звільнити у зв'язку з прогулами, наказ по особовому складу, у відповідності до діючого законодавства відпустка надається.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Призначити на посаду менеджера, надати відпустку Гладченко Михайлу Івановичу, перевести Шевченко Марію Василівну на посаду заступника головного бухгалтера, наказ ректора університету, звільнити у разі відсутності без поважних причин, наказ з  особового складу, згідно чинного законодавства відпустка надається