Зробіть аналіз іменника ДУБОМ у такій послідовності: 1.Аналізоване слово 2.На яке питання відповідає? 3.Яка це частина мови? 4.Назва власна чи загальна? 5Назва істоти чи неістоти? 6.Рід9в однині) 7.Число 8.З якими словами в реч...

Зробіть аналіз іменника ДУБОМ у такій послідовності: 1.Аналізоване слово 2.На яке питання відповідає? 3.Яка це частина мови? 4.Назва власна чи загальна? 5Назва істоти чи неістоти? 6.Рід9в однині) 7.Число 8.З якими словами в реченні зв*язане? 9.Яким є членом речення?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. дубом. 2.що. 3.іменник 4.загальна. 5.істота