Зробить письмовий синтаксичний розбір: дрімучі ліси, птахи, усе милувалося сонцем

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прежде всего неплохо бы в предложении знаки препинания правильно расставить: Дрімучі ліси, птахи - усе милувалося сонцем. Синтаксичний розбір: Дрімучі - означення ліси - підмет птахи - підмет усе - підмет милувалося - присудок сонцем - додаток.