Зробіть повний синтаксичний розбір речення. речення:Залежно від призначення вулиці поділяють на житлові,промислові,ділові,головні та другорядні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поділяють - це присудок Житлові, промислові, ділові, головні, та другорядні - це означення Вулиці - це додаток Від призначення - це додаток Залежно - це обставина