Зробіть розбір речення за членами. Визначте морфологічну приналежність кожного слова. Випишіть словосполучення Патріотизм завжди починається зі ставлення до своєї мови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Патріотизм (одна риска, підмет, іменник) завжди ( пунктир з крапкою, обставина, прислівник) починається (дві риски, присудок, дієслово) зі (прийменник) ставлення (пунктир, додаток, іменник) до (прийменник) своєї ( хвиляста лінія, означення, займенник) мови (пунктир, додаток, іменник) Словосполучення : до своєї мови, починається зі ставлення