Зробіть звуко - буквений аналіз слів: гіллям, хвої, б`ють, джерела

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гіллям (Г І Л' А М) 6 букв, 5 звуки Гіл-лям 1 склад закритий,2 склад закритий  Г - приголосний,твердий,глухий і - голосний ненаголошений л - приголосний,мякий, дзвінкий  а - голосний наголошений м - приголосний дзвінкий Хвої (Х В О Й І) 4 букви, 5 звуків Хвої 1 склад закритий Х- приголосний твердий глухий В - приголосний твердий дзвінкий О - голосний наголошений Й  І - голосний ненаголошений ДЖЕРЕЛА ( Д Ж Е Р Е Л А) ДЖЕ_РЕ _ ЛА 1 склад відкритий,2 склад відкритий,3 склад відкритий Д - приголосний,твердий дзвінки Ж - приголосний твердий дзвінкий Е - голосний ненаголошений Р - приголосний,твердий ненаголошений Е - голосний наголошений Л- приголосний твердий дзвінкий А -голосний ненаголошений