Зробити аналіз вірша В. Стуса "Б'ється  серце,  як  пташа  німе..."Б'ється  серце,  як  пташа  німе,  буде  спогадами  надити.  Мати  сина  виглядатиме,  а  не  діжде  —  буде  плакати.  Будуть  сипати  сухі  сніги,  будуть  ще...

Зробити аналіз вірша В. Стуса "Б'ється  серце,  як  пташа  німе..." Б'ється  серце,  як  пташа  німе,   буде  спогадами  надити.   Мати  сина  виглядатиме,   а  не  діжде  —  буде  плакати.   Будуть  сипати  сухі  сніги,   будуть  ще  й  дощі  періщити,   посмурніють  вірні  вороги,   а  зрадливі  друзі  —  тішитись,   що  одної  голови  нема   і  не  буде  вже  повіки-вік,   лиш  затужить  по  тобі  зима,   по  бідасі  чоловікові.   Скоро  смерть  мене  в  похід  візьме,   і  життя  не  буде  надити.   Мати  сина  виглядатиме,   а  не  діжде  —  буде  плакати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
суть вірша в тому що нікому не потрібен син