Зробити морфологічний розбір дієприкметника у реченні: Листя стало схоже на гору хрумкого печива, посипаного цукровою пудрою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Посипаного (печива) - дієприкметник, означає ознаку предмета за дією, якого? початкова форма - посипаний, пасивний, доконаний вид, минулий час, середній рід, родовий відмінок, однина, означення.