Зробити синтаксичний розбір речення: Людина іде по рідних вулицях, де пройшло її

Зробити синтаксичний розбір речення: Людина іде по рідних вулицях, де пройшло їїдитинство, де буяла молодість, де проходили найкращі роки життя. НАПЕРЕД ДЯКУЮ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина - підмет (підкреслюємо однією лінією____________) іде - присудок (підкр. - двома лініями) По вулицях - додатак ( _ _ _ _ _ ) рідних - означення (підкресл. хвилястою лінією) пройшло - присудок (двома лініями) дитинство - підмет ( ___________ ) її - додаток ( _ _ _ _ ) буяла - присудок (двома лініями) молодість - підмет ( _____________ ) проходили - присудок (двома лініями) роки - підмет (__________ ) найкращі - означення ( хвилястою) життя - додаток ( _ _ _ _ _ )