Зробити синтаксичний розбір речення: 1. Розумію, друже, твою втому, бо і сам з-за моря на Вкраїну невсипуще прагнув я додому.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розумію-дієслово друже-звертання, воно не є членом речення твою- означення втому-додаток і-сполучник моря-додаток на-прийменник Вкраїну-додаток невсипуще-дієприкметник прагнув-дієслово я-іменник додому-обставина