Зробити синтаксичний розбір речення не роблячи добра іншим,ми завдаєм шкоди собі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не роблячи добра іншим (ОБСТАВИНА, виражена дієприслівниковим зворотом), ми (ПІДМЕТ) завдаєм (ПРИСУДОК) шкоди (ДОДАТОК) собі (ДОДАТОК). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом.