Зробити звуко буквений аналіз слів МОЛОДА,СПИНА,МАСЛЮКИ,ЗУБИ,.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ с п `и н а] - 5 букв,5 звукiв,наголос на И,2 скл. (с) - пригол.,глухий,передньоязиковий,твердий (п) - пригол.,глухий,губний,шумний,твердий (`и) - голосний,наголошений (н) - приголосний,сонорний,передньоязиковий,твердий (а) - голосний,ненаголошений [ з `у б и] - 4 букви,4 зв.,наголос на У, 2 скл. (з) - приголос,твердий,дзвiнкий,шумний (`у) - голосний,наголошений (б) - приголос,твердий,дзвiнкий,шумний (и) - голосний,ненаголошений [ м о л о д `а] - 6 букв,6 зв,3 скл.,наголос на А (м) - пригол,твердий,сонорний,губний (о) - голосний,ненаголошений (л) - пригол,твердий,сонорний,передньоязиковий (о) -голосний,ненаголошений (д) - пригол,твердий,дзвiнкий,передньоязиковий (`а) - голосний,наголошений [ м а с л' у к `и] - 7 букв,7 зв.,наголос на И,3 скл. (м) - пригол,твердий,сонорний,губний (а) - голосний,ненаголошений (с) - пригол,твердий,глухий,шумний,передньоязиковий (л) - пригол,м'який,сонорний,передньоязиковий (к) - пригол,твердий,глухий,шумний,задньоязиковий (`и) - голосний,наголошений