Зробити звуковий запис слів: молодий, дзеркало, нігті, мовлення, співають,соняшник, доці, лисичці, бойовий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молодий  [м о л о д и й] дзеркало  [дз  е р к а л о] нігті   [н` і х т` і ] мовлення   [м о в л е (и)н`: a] співають  [c п ` і в а й у т`] соняшник  [c о н` а ш н и к] доці  [д о ц` і ] лисичці  [л и(е) с и ц`:  і ] бойовий  [б о й о в и й]