Зустрілися лицар і бідняк.той у кого чорне волосся сказав я лицар а той у кого руде я бідняк якщо принаймі оддин із них збрехав то: а)у лицаря чорне волося а у бідняка руде. б)у лицаря руде волося а бідняка чорне. в)у лицаря ...

Зустрілися лицар і бідняк.той у кого чорне волосся сказав я лицар а той у кого руде я бідняк якщо принаймі оддин із них збрехав то: а)у лицаря чорне волося а у бідняка руде. б)у лицаря руде волося а бідняка чорне. в)у лицаря та бідняка чорне волося. г)у лицаря та бідняяка руде волося. д)колір волося лицаря та бідняка неможливо визначити.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ву лицаря та бідняка чорне волося.
Гость
А с чего ты взял что В ? Обясни пожалуйста