Зв'язати таку задачу :число десятків двозначного числа в 3 рази більше від числа од

Зв'язати таку задачу :число десятків двозначного числа в 3 рази більше від числа одиниць.Якщо цифри цього числа переставити ,то дістанемо число,менше шуканого на 36.Знайти початкове число.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Х - цифра одиниць 3х - цифра десятків 10*3х+х-(10х+3х)=36 18х=36 х=2 - цифра одиниць 2*3=6 - цифра десятків Відповідь: число 62 Перевірка: 62-26=36