Зворотна сторона місяця схожа на видиму , але на ній набагато менше морів. На якій стороні Місяця у морях більше води? варианты ответов: а) на видимій , бо на ній більше морів б) На видимій , бо на ній моря глибші , в) На зворо...

Зворотна сторона місяця схожа на видиму , але на ній набагато менше морів. На якій стороні Місяця у морях більше води? варианты ответов: а) на видимій , бо на ній більше морів б) На видимій , бо на ній моря глибші , в) На зворотній , бо на ній моря глибші, г) у морях на Місяці немає води
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у морях на Місяці немає води