Звуко-буквенний аналіз до слова устає

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
устає [ у с т а й е]5букв,6 звуків у[ у]голосний,ненаголошений с[ с]приголосний,твердий ,глухий т[ т]приголосний,твердий,глухий    а[ а]голосний,ненаголошений. є[ й] приголосний,м який,дзвінкий    е[ е]голосний ,наголошений
Гость
Устає [устайе] (5букв,6 звуків)                                                                                                                                                                                     У [у]-гол.,ненаг. с [с]-приг.,глух,тв. т [т]-приг.,глух.,тв. а [а]-гол.,ненаг. є [й]-приг.,дзв.,м'як.    [е]-гол.,наг.                                                   Отримаш дванадцять балів!