Звукобуквенний аналіз слів дзвінок, дятел, дзьоб, бур'ян, дев'ять, свято, черв'як

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дзвінок-7б.(дз в' і н о к)6зв.,2скл.                   --0-0-           пр.( дз в' н к )          дз.(дз в' н )           гл.( к )           гол.( і о ) дятел-5б. (д' а т е л)5зв.,2скл.                  =0-0-             пр.(д' т л)             дз.(д' л)             гл.(т)             гол.(а е) дзьоб - 5 б.(дз' о б)3 зв. 1 скл.                    =0-              пр.(дз' б)               дз.(дз' б)              гл. немає              гол.(о) бур'ян - 5 б.(б у р й а н) 6 зв.2 скл.                     -0-=0-                пр.(б р й н)                 дз.(б р й н)                гл.немає                гол.(у а) дев'ять - 6 б.(д е в й а т') 6 зв.2 скл.                       -0-=0=                пр.(д в й т')                 дз.( д в й)                 гл. (т')                 гол.(е а) свято - 5 б.(с в' а т о) 5 зв. 2 скл.                    -=0-0              пр.(с в' т)              дз.(в')              гл.(с т)              гол.(а о) черв'як - 6 б.(ч е р в й а к) 7 зв. 2 скл.                        -0--=0-                пр.(ч р в й к)                дз.(ч р в й)                гл.( к )                гол.( е а)