Звукобуквенный анализ слов - эва,язык,гайи,щока,кравець,ликар,тюльпан,пойизд,якир,малюк,надия,окунь,демьян,друзи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Єва Є - й - м'яка, приголосна    - е - голосна, наголошена В - приголосна, дзвінка, тверда А - голосна ненаголошена. Тебе такой разбор нужен? ответь в коментарии.    Язик Я - й - м'яка, приголосна    - а - голосна ненаголошена. З - приголосна, тверда, дзвінка. И - голосна, наголошена К - приголосний, глухий, твердий. Гаї Г - приголосний, дзвінкий, твердий. А - голосний наголошенний, Ї - й - м'яка, приголосна   - і - голосна, наголошена.