Звуковий аналіз слів-щедрість, вулиця, буквар, листя, панство

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
щ е д р і с ть - [ш ч е д р` і с т`] 8букв, 8звуків,2склади - - о - =о - = в у л и ц я - [в у л и ц` а] 6б., 6зв., 3скл. - о - о = о б у к в а р - [б у к в а р] 6б., 6зв.,2скл. - о - - о - л и с т я - [л и с т` я] 5б., 5зв., 2скл. - о - = о п а н с т в о [ п а н с т в о] 7б., 7зв., 2скл. - о - - - - о