Звуковий аналіз слів: якір, малює, зів'яли, день, маленькі, їжачок, наїхав, сіль, донька, осінь. Звуко-буквенний аналіз слів: малює, зів'яли, їжачок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
малює - [ м а л' `йу йе] - 5 б,7 зв. (м) - пригол,губний,твердий,сонорний (а) - голосний,ненаголошений (л') - пригол,м'який,сонорний,передньоязиковий `ю - (й) - пригол,сонорний `ю - (у) - голосний,наголошений (або просто (ю) - голосний,наголошений) є - (й) - пригол,сонорний є - (е) - голосний,ненаголошений. Зів'яли - [з' i в' `йа л и] - 6 б,7 зв. (з') - пригол,дзвiнкий,м'який,передньоязиковий (i) - голосний,ненаголошений (в') - пригол,сонорний,губний, `я - (й) - пригол,сонорний `я - (а) - голосний,наголошений (л) - пригол,сонорний,твердий,передньоязиковий (и) - голосний,ненаголошений. їжачок - [йi ж а ч `о к] - 6 б,7 зв. ї - (й) - пригол.сонорний ї - (i) - голосний,ненаголошений (ж) - пригол,дзвiнкий,твердий,передньоязиковий (а) - голосний,ненаголошений (ч) - пригол,твердий,глухий,передньоязиковий (о) - голосний,наголошений (к) - пригол,твердий,глухий