Має - 3 букви, 4 звуки, 2 склади. м - [м] – приголосний, сонорний, губний, твердий. а - [а] – голосний, заднього ряду, наголошений. є - [й] – приголосний, сонорний, середньоязиковий, твердий. - [е] – голосний, переднього ряду, ненаголошений.
Земля - 5 букв, 5 звуків, 2 склади. з - [з] – приголосний, дзвінкий, передньоязиковий, твердий. е - [е ^] – голосний, переднього ряду, наближений до и, ненаголошений. м - [м] – приголосний, сонорний, губний, твердий. л - [л’] – приголосний, сонорний, передньоязиковий, напівпом’якшений. я - [а] – голосний, заднього ряду, наголошений.