Зясуй чи добре кішка чує поклич кішку пошепки або пошаруди легенько папірцем як поводиться кішка? СРОЧНО!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо кликати пошепки, котик моментально реагує, а вушка загострюються.
Якщо легенько пошарудіти папірцем, котик також добре реагує, і сприймає шарудіння як іграшку (мишку), включає режим: грайливість.
Висновок: У котів дуже чутливі вушка, вони чують самі тихі шарудіння в кімнаті, а то і за її межами.