З’ясуйте, у якому рядку всі слова є історизмами. А. Життя, князь, піїт. Б. Комір, суддя ,бунчук. В. Гетьман, отаман, хорунжий. Г. Ткач, лицар, десниця. У якому реченні використано професійну лексику. А. Ранок, мов білий лелека...

З’ясуйте, у якому рядку всі слова є історизмами. А. Життя, князь, піїт. Б. Комір, суддя ,бунчук. В. Гетьман, отаман, хорунжий. Г. Ткач, лицар, десниця. У якому реченні використано професійну лексику. А. Ранок, мов білий лелека, махає мені крилами (М.Сингаївський). Б. Кобзарі – українські народні співці, творці, виконавці та носії найкращих у світі народних пісень та дум (І.Глинський). В. Наші вуличани, окрім хліборобства, ще мають і ремесло в руках: столярство, шевство, стельмахівство, бондарство і мірошництво (М.Стельмах). Г. На пожежі – стільки тих пожежників, скільки обережних обережників (І.Драч). Вкажіть рядок зі словами-термінами. А. Координація, синтаксис, бароко. Б. Істина, лінгвістика, синус. В. Кенгуру, біологія, катет. Г. Гіпербола, пісняр, легенда.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а,2)б,3)а.Кажется так)