З'ясуйте віршовий розмір рядків з твору "Причинна" : Широкий Дніпр не гомонить:Розбивши, вітер, чорні хмари, Ліг біля моря одпочить, А з неба місяць так і сяє; І над водою і над гаєм, Кругом, як в сні, все мовчить

З'ясуйте віршовий розмір рядків з твору "Причинна" : Широкий Дніпр не гомонить: Розбивши, вітер, чорні хмари, Ліг біля моря одпочить, А з неба місяць так і сяє; І над водою і над гаєм, Кругом, як в сні, все мовчить
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як на мене, віршовий розмір - ямб