З'ясуйте, яким компонентом ускладнено речення. Речення (розділові знаки пропущено) 1Щирий людський сміх кажуть віку додає. 2Тихо курілися луки переливаючись барвами. 3Народи явлені у Слові достойно жити можуть на землі. 4І неха...

З'ясуйте, яким компонентом ускладнено речення. Речення (розділові знаки пропущено) 1Щирий людський сміх кажуть віку додає. 2Тихо курілися луки переливаючись барвами. 3Народи явлені у Слові достойно жити можуть на землі. 4І нехай в'януть білі й рожеві червоні й блакитні троянди. Ускладнювальний компонент А.вставне слово Б.однорідні члени речення В.відокремлене означення Г.відокремлений додаток Д.відокремлена обставина допоможіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1А вставне слово 2Д 3В 4Б