Курсовая работа: Технологічна схема виготовлення хліба

Мдоб(патоки)=8137,56·4/100=325,5 кг

Мдоб(ро)=10538,2·1,15/1000=12,12 кг

Розрахунок запасу сировини

Мзап=8137,56·7=56962,92 кг

Мзап солі=105,79·15=1586,85 кг

Мзап др=122,06·3=366,18 кг

Мзап пат=325,5·15=4882,5 кг

Мзап ро=12,12·15=181,8 кг

Таблиця 2.3 – Витрати і запас сировини на виробництві

Найменування сировини Витрати і запас сировини
Рдоб, т/доб 8137,56
Борошно в/г
Мзап, т 56,963
Дріжджі пресовані
П, кг 1,5
Мдоб(др), кг 122,06
Мзап(др), кг 366,18
Тзб 3
Сіль
П, кг 1,3
Мдоб(С), кг 105,79
Мзап(С), кг 1586,85
Тзб 15
Патока
ІІ, кг 4,0
Мдоб(патоки) 325,5
Мзап пат 4882,5
Тзб 15
Рослинна олія на змащування
П, кг 1,15
Мдоб(ол), кг 12,12
Мзап(ол), кг 181,8
Тзб 15

2.6 Підбір і розрахунок обладнання для зберігання сировини

2.6.1 Мучного складу

При безтарному зберіганні борошна застосовують для розрахунку потрібну кількість силосів за формулою (6)

Мсил=Мзап/Vсил

де Мзап – запас борошна

Vсил – місткість силосу

Для безтарного зберігання борошна застосовують силоси ХЕ-160 місткістю 30 т.

Nсил І г=45,3/30000=1,5=2 шт.

Таблиця 2.4

Сорт

борошна

Марка

силосу

Запас

борошна, кг

Місткість

силосу

Кількість силосів
Розрахункова Фактична
Бор. I г ХЕ-160А 45,3 30 т 1,5 2

Ставлять: компресорну станцію; роторний живильник М-122; приймальний щиток ХЩП.

При БЗБ передбачається площа для добового зберігання борошна в тарі. Розраховуємо кількість штабелів і передбачаємо борошноприймач ХМП-66М.

Nшт=Mдоб/nq

де Nшт – кількість штабелів для добового запасу борошна,

Мдоб – добовий запас борошна,

n – кількість мішків у штабелі.

При складуванні трійками по 8 рядів висоту n=24 м, по 12-36 м.

К-во Просмотров: 781
Бесплатно скачать Курсовая работа: Технологічна схема виготовлення хліба