1. Алотропні модифікації Карбону: а) алмаз і графіт; б) білий і чорний; в) алмаз і кварц; г) метан і вугілля. 2. Якісна реакція на хлорид-іон: а) дія розчинних солей Аргентуму; б) дія розчинних солей Барію; в) дія сильних кисло...

1. Алотропні модифікації Карбону: а) алмаз і графіт; б) білий і чорний; в) алмаз і кварц; г) метан і вугілля. 2. Якісна реакція на хлорид-іон: а) дія розчинних солей Аргентуму; б) дія розчинних солей Барію; в) дія сильних кислот; г) дія індикатора. 3. Тільки відновні властивості Нітроген проявляє в речовині: а) NO2; б) N2; в) HNO3; г) HSN. 4. Рідке скло має формулу: а) Na2SiO3; б) CaSiO3; в) CaSiO3; г) Na2C03. 5. Ортофосфатна кислота є: а) одноосновною; б) двохосновною; в) трьохосновною. 6. Нітратна кислота застосовується: а) у медицині; б) у виробництві вибухових речовин; в) у радіотехніці. 7. Запишіть рівняння реакції для здійснення перетворень: СО2 KHCО3 K2CО3 KCl 8. Напишіть іонно-молекулярні рівняння реакцій взаємодії: а) амоній сульфату й калій гідроксиду; б) натрій силікату й нітратної кислоти. 9. Залізо масою 5,6 г згоріло в атмосфері хлору. Утворився ферум(ІІІ) хлорид масою 15,25 г. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції від теоретично можливого. 10. До розчину сульфатної кислоти масою 98 г з масовою часткою кислоти 10 % додали натрій гідроксид масою 10 г. Обчисліть масу солі, що утворилася.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-а 2-г 3-а 4-г 5-а 6-в 7-