1. Ауызеки сойлеу слилинин ерекшелегин корсетиндер  1)ауызша турде тикелей карым-катынастарда колданылады  2)баяндамаларда колданылады  3)искагаздарда колданылады  4)адеби шыгармаларда колданылады2. Ески киимди баптаганын - ......

1. Ауызеки сойлеу слилинин ерекшелегин корсетиндер   1)ауызша турде тикелей карым-катынастарда колданылады   2)баяндамаларда колданылады   3)искагаздарда колданылады   4)адеби шыгармаларда колданылады 2. Ески киимди баптаганын - ... . Жалгасын табындар   1)жана киимди алганын   2)жана киимди сактаганын   3)каржынды ойламаганын   4)жана киимнин коргаушысы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) ауызша турде тикелей карым-катынастарда колданылады 2) жана киимди сактаганын