1. чек значення і функції слуху ? 2. З яких частин складається слухова сенсорна система? 3. Яка будова зовнішнього вуха? 4. Яку будову має среднє в...

1. чек значення і функції слуху ? 2. З яких частин складається слухова сенсорна система? 3. Яка будова зовнішнього вуха? 4. Яку будову має среднє в...1. чек значення і функції слуху ? 2. З яких частин складається слухова сенсорна система? 3. Яка будова зовнішнього вуха? 4. Яку будову має среднє вухо ? 5. Які особливості будови внутрішнього вуха ? 6. Що таке кортіїв орган ? 7 . Чому в слуховому проході посилюються звукокові коливання ?8 . Як зв...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Значення слуху для людини дуже велике. Загалом слухова система виконує дві важливі функції: сприйняття звуків і підтримання рівноваги. 2. Слухова сенсорна система складається з периферичного, провідникового і центрального відділу. До периферичного відділу відносять орган слуху, до провідникового - слуховий нерв, центрального - слуховий центр кори кінцевого мозку. Орган слуху складається з трьох частин: зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. 3.До зовнішнього вуха належать вушна раковина і зовнішній слуховий прохід. 4.До складу середнього вуха входять: три слухові кісточки - молоточок, коваделко і стремінце і слухова труба. 5.Внутрішнє вухо — це система лабіринту і звивистих каналів, заповнених рідиною. У лабіринті знаходяться два органи: завитка (орган слуху) і вестибулярний апарат (орган рівноваги) 6. Кортіїв орган - слуховий рецептор, який розташований у внутрішньому вусі. Перетворює доведені до нього коливання у нервові імпульси, які передаються слуховими нервами до слухового центра в мозку. 8.Перетворення звукових хвиль на нервові імпульси відбувається у внутрішньому вусі. Коливання перетинки овального вікна передаються рідині, яка заповнює внутрішнє вухо. Вібруючи, рідина подразнює слухові рецептори, розташовані у завитці. У них виникають імпульси, що передаються по слуховому нерву до головного мозку. Таким чином, у середньому і внутрішньому вусі відбуваються послідовні процеси перетворення звукової хвилі на нервові імпульси.9. Причин зниження або втрати слуху багато. Основними з них є: - зниженням слуху може бути пошкодження внутрішнього вуха; -старіння може викликати пошкодження волоскових рецепторів; - сильні шуми: постріли, феєрверки в змозі спровокувати втрату слуху - причини зниження слуху також спадковість, генетичні чинники