1-Чому вартавi козаки из зодоволенням ловили втiкачив ? 2-Що трапилось у плавнях из Соломиею и Остапом ? 3-Чому часто горiли плавнi? 4- Куди втiкали селянин шукаючи кращой доли? 5-Хто такий Иван? 6-Чому оповiдання мае назову "Д...

1-Чому вартавi козаки из зодоволенням ловили втiкачив ? 2-Що трапилось у плавнях из Соломиею и Остапом ? 3-Чому часто горiли плавнi? 4- Куди втiкали селянин шукаючи кращой доли? 5-Хто такий Иван? 6-Чому оповiдання мае назову "Дорогою Цiною"?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы на все выше перечисленное можно найти в книге. -Чому оповідання має назву "дорогою ціною"? Тому що, за волю, за вільне життя, Остап і Соломія багато віддали. Соломія залишилась на дні Дунаю, а Остап до старості терпів знущання.