1. Дайте визначення, який драматичний твір називають трагікомедією. 2. Поясніть, чому український театральних діячів кінця ХІХ -початку ХХ ст. називають "корифеями". 3. Розкажіть, за яких умов на українських землях виник "театр...

1. Дайте визначення, який драматичний твір називають трагікомедією. 2. Поясніть, чому український театральних діячів кінця ХІХ -початку ХХ ст. називають "корифеями". 3. Розкажіть, за яких умов на українських землях виник "театр корифеїв". 4. Поясніть, чому наприкінці ХІХ ст. перед театральними колективами гостро стояло питання репертуару. 5. Поясніть, як ви розумієте тезу, що наприкінці ХІХ ст. театр виховував народ. 6. Назвіть, у чому полягала заслуга діячів "театру корифеїв" для розвитку українського драматичного мистецтва (не менше трьох тез).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Драматичний твір — це літературний жанр, в якому автор зображує тогочасну дійсність, життєві реалії через мову та вчинки персонажів.