Характеристика образу лиса Микити в поемі Івана Франка "Лис Микита". Дуже потрібно!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В казці «Фарбований лис» головний герой хитрістю добивається великих посад і почестей, але викривши себе, гине, розтерзаний розгніваним натовпом. «Фарбований лис» риси характеру: хвалькуватість та зарозумілість Лиса, користолюбство, нечесність, хитрування, пихатість Риси вдачі цього казкового персонажу викликають, окрім сміху, ще й осуд. Лис Микита, про якого розповiдається у цiй казцi, був спритним i хитрим, вiн мiг би щасливо жити, але сам собi все зiпсував: «незвичайне щастя та його хитрiсть зробили його страшенно гордим. Йому здавалося, що нема нiчого неможливого для нього».