1, діана записує числа в клітинки таблиці розміром 3х3 суму чисел у всіх квадратах розміром 2х2 рівні яке число вона запише замість "?"А 4 Б 1 В 1 Г 0 Д неможливо визначити2, у сімї четверо дітей різного віку і жоден з них ще н...

1, діана записує числа в клітинки таблиці розміром 3х3 суму чисел у всіх квадратах розміром 2х2 рівні яке число вона запише замість "?" А 4 Б 1 В 1 Г 0 Д неможливо визначити 2, у сімї четверо дітей різного віку і жоден з них ще не має 18 років добуток їхніх віків дорівню 882 якою є сума їхнії віків А 6   Б 7   В 10   Г 12   Д 13
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. 14*7*9*!1=882      14+7+9+1=31      Г)31 если знаешь 1 то скажи как