1. До поданих іменників добери спільнокореневі дієслова в неозначеній формі. Запиши слова парами. Розповідь, запис, говоріння, память, розуміння, радість, мислення, співак, читання,телефон, слухач. 2. Познач корінь у всіх слова...

1. До поданих іменників добери спільнокореневі дієслова в неозначеній формі. Запиши слова парами. Розповідь, запис, говоріння, память, розуміння, радість, мислення, співак, читання,телефон, слухач. 2. Познач корінь у всіх словах. 3. Склади й запиши речення з двома дієсловами в неозначеній формі . Допоможіть будласка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розповідь-розповідати.запис-записати.память-памятати і так далі ти поняв