1 Доберіть АНТОНІМИ до поданих слів: знайти - будувати - сваритися- 2 Доберіть ?

1 Доберіть АНТОНІМИ до поданих слів: знайти - будувати - сваритися- 2 Доберіть ??ИНОНІМИ до поданих слів: говорити- сміятися- бігати- СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знайти - загубити будувати - ламати сваритися - миритися 2.  Говорити - розмовляти, балакати, базікати, теревеніти, гомоніти, молоти язиком Сміятися - реготати, хіхікати Бігати - рухатись, поспішати, тікати,