1. Доберiть до поданих iменникiв прикметники або дiєслова з переносним значенням.Утворені сполучення запишіть. Земля,річка,сонце,хмаринка,листя,ліс,весна. 2.Напишіть невеликий твір-опис на тему меньше меньше Пробудження весни...

1. Доберiть до поданих iменникiв прикметники або дiєслова з переносним значенням.Утворені сполучення запишіть. Земля,річка,сонце,хмаринка,листя,ліс,весна. 2.Напишіть невеликий твір-опис на тему <<Пробудження весни>> (5-7 речень) використавши деякі з утворених сполучень слів а також епітети й порівняння якого стилю мовлення ві будете дотримуватися?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 земля мати Швидка річка Ласкаве сонце Пухнаста хмаринка Мяке листя Густий ліс Рясна весна