1. фокусна відстань ока людини приблизно 20мм. Яка його оптична сила? 2. якою має бути бути сила світла ліхтаря що освітленість тротуару пид ним доривнюе 20 люксив. якщо лихтар висить на висоти 5 м?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Дано :                                            D=1_                D= 1:0,020=50 дптр                                                           F F= 20 мм =0,020 см. _______________________ D= ? Вроді так:з