1. Граматичну помилку допущено у рядку: а найвірогідніше тлумачення б найбільш вищий пагорб в менш доцільний спосіб г щонайвигідніші умови д найкращий підручник 2. Вкажіть рядок, у якому ВСІ займенники є вказівними : а мій, ве...

1. Граматичну помилку допущено у рядку: а найвірогідніше тлумачення б найбільш вищий пагорб в менш доцільний спосіб г щонайвигідніші умови д найкращий підручник 2. Вкажіть рядок, у якому ВСІ займенники є вказівними : а мій, весь, той б кожний, цей, твій в ваш, наш, твій г усякий, жодний, кожний д цей, той, отой 3. Невідмінюваними іменниками є: а бароко, шоу, шосе, таксі б край, земля, боа, Золя г Суми, кінець, авеню, краса д сходи, підбори, любов, какаду
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А 2. Д 3. Г ( це не точно)