1. I don't like to get up early in the morning. I'm not early an bird. 2. Speak slowly , please. I don't understand you. 3. My father works hardly . He likes his job. 4. You run so fast . Are you a sportsman? 5. Ann speaks En...

1. I don't like to get up early in the morning. I'm not early an bird. 2. Speak slowly , please. I don't understand you. 3. My father works hardly . He likes his job. 4. You run so fast . Are you a sportsman? 5. Ann speaks English very well. She studies well .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Я не люблю вставать рано. я не раньяяя птица 2 разговаривай медленней я непонямаю тебя. 3 У папы сложная работа. он любит свою работу. 4 Ты бегаешь быстро. Ты спортсмен? 5 Анн разговаривает по Английски очень хорошо. Он хороший студент.
Гость
1.Мне не нравится вставать рано утром. Я не ранняя птичка. 2.Говори медленнее, пожалуйста. Я не понимаю тебя. 3.Мой папа работает усердно. Он любит свою работу. 4.Ты бегаешь так быстро. Ты спортсмен? 5.Энн говорит хорошо на английском. Она хорошо учится.