1. Їжа є джерелом енергії. Енергія виділяється в наслідок якого явища? 2. Позначте ознаки,які підтверджують ,що пригорання масла під час приготування їжі-хімічне явище: а) поява диму б)виділення газу в)утворення осаду г) виділе...

1. Їжа є джерелом енергії. Енергія виділяється в наслідок якого явища? 2. Позначте ознаки,які підтверджують ,що пригорання масла під час приготування їжі-хімічне явище: а) поява диму б)виділення газу в)утворення осаду г) виділенная теплоти і світла 3.Позначте ознаки які підтверджують,що горіння деревини-хімічне явище: а) зміна кольору б) виділення газу в) утворення осаду г) виділення теплоти і світла 4. Під час нагрівання цукру спочатку відбувається його плавлення,а потім обвуглювання.Описані процеси відносяться відповідно до: а) фізичного,фізичного б) фізичного,хімічного в) хімічного,фізичного г) хімічного,хімічного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Енергія виділяється внаслідок роботи 2. Б 3. Б, Г 4. Б